Johan Hendrik van Kinsbergenstraat 6
2678 GD De Lier

 

€ 535.000 k.k.

 
 
Kenmerken
Gebruikersoppervlak wonen:
106m2
Overige inpandige (berg)ruimte:
38.7m2
Inhoud:
512.48m3
Kavel oppervlak:
264m2
Bouwjaar:
1968
Kamers:
5
Slaapkamers:
3
Type Object:
Woonhuis
Soort woning:
Hoekwoning
Type woning:
Eengezinswoning

 


De ruime hoekwoning met aanbouw en ruime garage en oprit voor meerdere auto’s ligt in een rustige straat, op loopafstand van het gezellige centrum van De Lier. Deze 5 kamer woning heeft een heerlijke achtertuin gelegen op het zuidwesten. Hierdoor kan je tot het einde van de dag lekker van de zon genieten. Op de begane grond is volop mogelijkheid voor een creatieve invulling zoals bijvoorbeeld een praktijkruimte, speelruimte voor kinderen of een woonkeuken. De ligging is ideaal; met 5 minuten sta je midden in de Hoofdstraat met de gezellige winkels, supermarkten, bakkers en horecagelegenheden. Scholen, sportverenigingen en uitvalswegen zijn dichtbij. Ben jij op zoek naar een ideale woning voor een jong gezin? Aarzel dan niet en neem contact op voor een bezichtiging.

Begane grond
Middels de zeer ruime voortuin bereik je de entree van de woning. Entree, hal met meterkast (18 groepen, 2 a.l.s. en krachtstroom), toilet, trapkast en trap naar 1e verdieping. Heerlijk lichte woonkamer met open keuken in hoekopstelling. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur (4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, oven en vaatwasser). Via de keuken is er toegang naar de aanbouw. Deze ruimte is volledig geïsoleerd en voor meerdere doeleinden te gebruiken. Openslaande deuren geven toegang tot de zonnige achtertuin op het zuidwesten. De garage is voorzien van een elektrische roldeur en biedt veel bergruimte. Via een loopdeur en schuifdeuren is er toegang tot de tuin.


Eerste verdieping
Overloop met toegang tot de vertrekken en vaste trap naar de 2e verdieping. Op deze etage zijn 2 ruime slaapkamer gelegen. De volledig betegelde badkamer is voorzien van een douchecabine, wastafelmeubel met dubbele wastafel en wandtoilet. Wasruimte met opstelplaats voor de wasmachine. Deze etage is voorzien van een donkere laminaatvloer.


Tweede verdieping
Overloop met Velux dakraam, doorgang naar slaapkamer met Velux dakraam. Deze etage is voorzien van een licht houten laminaatvloer. Er is voldoende bergruimte achter de knieschotten. Omdat er 2,7 m² in plaats van minimaal 4 m2 boven de 2 meter hoogte aanwezig is, is deze etage niet meegenomen in de gebruiksoppervlakte wonen.


Bijzonderheden
Bouwjaar: 1961; perceeloppervlakte: 264 m²; gebruiksoppervlak wonen: 106 m²; overige inpandige ruimte: 38,7 m² (2e etage en de garage); gebouwgebonden buitenruimte: 0 m²; inhoud: 512,48 m³; externe bergruimte: 0 m². * De woning beschikt over Energielabel: D; * Volledig voorzien van dubbel glas, met uitzondering van de toilet en het raam bij de trap; * HR-combiketel (Nefit 2018) is gesitueerd in de aanbouw; * De achterzijde op de 1e etage is voorzien van rolluiken.